МЕНЮ
герб2

Ґендерна політика:З метою розширення прав і можливостей жінок, а також зміцнення їхньої ролі у процесі здійснення національних реформ, за підтримки громадянського суспільства Служба порятунку забезпечує виконання зобов'язань щодо гендерної рівності, зокрема Конвенції про ліквідацію всіх форм дискримінації (CEDAW), Пекінської платформи дій, а також резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки. Мир. Безпека».

Сьогодні впровадження принципу гендерної рівності є одним з пріоритетів ДСНС. Адже імплементація таких офіційних актів, як Резолюція ООН 1325 - це не лише про жінок, а й про прозоре суспільство та рівні можливості для кожного.

Наразі ДСНС напрацьовує свою дорожню карту у широкому в запровадженні ґендерної політики у всіх сферах своєї діяльності. Зокрема, здійснюються заходи щодо інтеграції ґендерної тематики в навчальну програму відомчих навчальних закладів.

"В Державній службі України з надзвичайних ситуацій є місце для кожного...".

Наші двері завжди відкриті для дівчат, які готові руйнувати стереотипи, що у закладах освіти зі специфічними умовами навчаються лише чоловіки, а професія рятівника не для тендітних. Наші дівчата навчаються на рівні з хлопцями і не поступаються ні в теоретичних знаннях ні в практичних навичках.