Н О В И Н И    У Ч И Л И Щ А    Д Е Т А Л Ь Н О:


«Сторінками англо-американської історії»

3 березня викладачем циклової комісії гуманітарної та соціально-економічної підготовки Іриною ОПАРЕНЮК було проведено позааудиторний захід з дисципліни «Іноземна мова (за професійним спрямуванням)»

3 березня викладачем циклової комісії гуманітарної та соціально-економічної підготовки Іриною ОПАРЕНЮК було проведено позааудиторний захід з дисципліни «Іноземна мова (за професійним спрямуванням)» на тему: «Сторінками англо-американської історії», на якому здобувачі освіти груп 22ПБ-18К (“Smart People”), 23ПБ-18К (“Sharks”), 26ПБ-18У (“Dream Team”) демонстрували свій рівень володіння іноземною мовою та знання історії  Великобританії та Сполучених Штатів Америки.

У результаті команди мали задоволення насолоджуватися захоплюючою програмою КВК, яка поєднувала інтелектуальні та розважальні конкурси.

По завершенню конкурсу було підраховано загальну кількість балів і визначено команду, яка отримала найкращий результат. З невеликим відривом перемогла команда “Smart People” групи 22ПБ-18К.

Висловлюємо щиру вдячність усім учасникам, які взяли участь у конкурсі та змогли гідно представити свою групу! Ми бажаємо Вам наснаги, віри у власні сили та подальших творчих успіхів!

Дата новини: 05.03.2020;     Всього переглядів: 506

Бібл училища тест ДКР тести ОСЦЗ тести ПТ та АРО ДСНС МОН ЛДУ БЖД ліцей НУЦЗУ ЄДУ інфо антикор. НАЗК ІМЗО
YouTube Twitter Facebook Instagram