МЕНЮ

НОВИНИ    УЧИЛИЩА    ДЕТАЛЬНО:


«ЕКСТРЕНІ ВАЛІЗИ» ГОТОВІ

У Вищому професійному училищі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності (м. Вінниця) остаточні приготування до випуску 2020 року. Важливим етапом завершення навчання є проходженням курсантами та студентами-випускниками тренінгів «Психологічна готовність до служби у підрозділах».


Психологічна готовність працівника ДСНС України − це важливий професійний стан особистості, що характеризує можливості і здатності вирішувати в екстремальних умовах складні завдання, швидко адаптуватися в умовах інтенсивної рятувальної роботи.

Майбутні бійці служби порятунку мають володіти навичками відновлення після психоемоційних навантажень, легко адаптуватися в умовах екстремальних ситуацій, бути готовими надавати екстрену психологічну допомогу потерпілим.

Метою тренінгів з випускниками є узагальнення досвіду, складання своєрідних «екстрених валіз». Тобто чітке формулювання відповіді на запитання: «Що мені допоможе добре адаптуватися до умов праці, показати свої найкращі професійні навички та добре справлятися з професійними стресовими ситуаціями».

У «валізах», зокрема, зберігаються переконання: я вмію це робити, в роботі рятувальника багато важкого, але я зможу: у мене достатньо ресурсу, моя професія найкраща у світі. А також важливе гасло рятувальників: «Найважливіше не те, що перед тобою – а ті, хто поруч з тобою».

Дата новини: 27.02.2020;     Всього переглядів: 536