МЕНЮ

НОВИНИ    УЧИЛИЩА    ДЕТАЛЬНО:


ГОРДИМОСЬ СВОЇМИ ВИХОВАНЦЯМИ

Під час підсумкової колегії рятувальників Хмельниччини за 2019 рік Голова облдержадміністрації Д. Габінет нагородив кращих вогнеборців краю. Серед нагороджених – випускник училища 2018 року Денис Ільченко.


Голова ОДА Хмельниччини Д. Габінет в урочистій обстановці нагородив почесними відзнаками ДСНС України та грамотами 12 рятувальників, які першими вступили у двобій із вогнем та рятували студентів під час пожежі у гуртожитку Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Надзвичайники врятували 19 та евакуювали із задимлених приміщень 333 студенти. Що найважливіше — ніхто не травмувався і не загинув. Серед нагороджених – випускник училища Денис Ільченко, який перебуваючи на посаді в.о. начальника караулу був керівником гасіння пожежі.

За сумлінне виконання своїх службових обов’язків та високий професіоналізм Дениса Ільченка нагороджено надгрудним знаком «За відвагу в надзвичайній ситуації».

Колектив училища щиро вітає Дениса. Ми впевнені, що і надалі своєю самовідданою працює ти з гордістю будеш нести звання випускника нашого закладу освіти.Дата новини: 07.02.2020;     Всього переглядів: 639