Gerb home1
МЕНЮ

НОВИНИ    УЧИЛИЩА    ДЕТАЛЬНО:


Автомобілі з електричним серцем

5 грудня 2019 року викладачем-майстром виробничого навчання циклу пожежної техніки та аварійно-рятувального обладнання  майором служби цивільного захисту Атамановим Р.М. проведено конференцію на тему: «Автомобілі з електричним серцем».


Цікавою та змістовною назвали курсанти та студенти конференцію на тему: «Автомобілі з електричним серцем», яку організував та провів викладач-майстер виробничого навчання циклу пожежної техніки та аварійно-рятувального обладнання  майор служби цивільного захисту Атаманов Р.М. Мета заходу – ознайомлення здобувачів освіти з інноваційними транспортними засобами  (електромобіліями) та перспективами їх розвитку в Україні.

Курсанти та студенти другого курсу розглянули питання історії виникнення та розвитку   електромобілів, їх загальну будову, переваги та недоліки, а також обговорили найпопулярніші електромобілі у світі та в Україні. 

Участь у конференції взяли також представники салону електромобілів "ЕлектроДрайв" (м. Вінниця), які ознайомили здобувачів освіти з екоавтомобілями, особливостями їх обслуговування у Вінниці та дали відповіді на запитання аудиторії.

Яскравим закінченням конференції став огляд та демонстрація сучасних електрокарів, які красувались на фасаді училища, зокрема моделі  Nissan Leaf, Renault Kangoo ZE, Tesla Model S. Останній електрокар справив неабияке враження  на учасників та присутніх конференції. Всі охочі могли зробити незабутнє фото на пам'ять, посидіти в салоні автомобіля, та навіть трішки проїхатись за кермом.

Учасники та гості конференції ще раз переконалися, що транспорт майбутнього – це електромобілі!

Дата новини: 06.12.2019;     Всього переглядів: 691