Gerb home1
МЕНЮ

НОВИНИ    УЧИЛИЩА    ДЕТАЛЬНО:


ВІДБУВСЯ КРУГЛИЙ СТІЛ НА ТЕМУ: “ГОЛОДОМОР. ПОМСТА ЗА СВОБОДУ”

За участю курсантів училища та студентів історичного факультету Вінницького державного педагогічного університету імені М. Коцюбинського був організований круглий стіл на тематику Голодомору.


21 листопада відділом виховної та соціально-гуманітарної роботи спільно з студентами історичного факультету Вінницького державного педагогічного університету імені М. Коцюбинського та їх керівника доцента, кандидата історичних наук Олени Стадник, був організований та проведений круглий стіл на тему: “Голодомор. Помста за свободу”.

Курсанти нашого училища розкривали невідомі сторони української трагедії. А саме висвітлили наступні теми: “Моральна відповідальність Заходу за Голодомор в Україні”, “Визнання світовою спільнотою Голодомору як геноциду. Протидія визнанню з боку Росії” з допомогою мультимедійних презентацій.

Натомість студенти педагогічного університету розкрили факти геноциду у Вінницькому регіоні, апелюючи архівними матеріалами зібраними у місцевому архіві. Зустріч була насиченою та знаковою. Адже, присутні отримали нові знання та почасти осягнули жорстокість штучного голоду.

Найактивнішими учасниками круглого столу курсанти Олександр Бем, Тетяна Мордач, Іван Василенко, Віталій Скрипченко.

Наприкінці заходу, були підведені підсумки, щодо важливості пам’ятати дані події та необхідності знання історії власної країни.Дата новини: 21.11.2019;     Всього переглядів: 117