Gerb home1
МЕНЮ

НОВИНИ    УЧИЛИЩА    ДЕТАЛЬНО:


ПЕРШІ СЕРЕД УЧИЛИЩ

18 листопада, вінницькі студенти зіграли у розважально-інтелектуальну гру «Батлум».  Гра складалася із семи раундів, один із них – питання від міського голови Сергія Моргунова.


Гру влаштували у  РК «Люди FusionPlace».  Позмагатися вирішили 24 команди, в кожній з яких - по шість чоловік.Команда училища у складі 6 курсантів вибороли першість серед професійно-технічних навчальних закладів міста у розважально-інтелектуальній грі “БатлУМ” присвяченій Міжнародному дню студента. Гра складалася із семи раундів, один із них – питання від міського голови Сергія Моргунова. Питання від мера стосувалися історії Вінниці.

Свої відповіді записували на бланках, які згодом перевіряла лічильна комісія. Запитання були підібрані різнопланові – на знання шкільної програми, а також тематичні – впізнати звуковий фрагмент, університет - по фото, були загадки із відомої серії книг про «Гаррі Поттера».

 Для усіх учасників та команд-переможців підготували цінні призи від мера – аксесуари до гаджетів та гру «Вінницький пан».

Ми вітаємо нашу команду, а саме:  курсантів Тупику Виталія,  Бевза Антона, Маркина Максима, Манукяна Карена, Гичку Владислава, Мельник Юлию з перемогою та бажаємо нових досягнень.Дата новини: 20.11.2019;     Всього переглядів: 488