МЕНЮ

НОВИНИ    УЧИЛИЩА    ДЕТАЛЬНО:


КОНКУРС НА «КРАЩУ ЛАНКУ ГДЗС» УЧИЛИЩА

13 листопада на базі навчально-спортивного комплексу училища відбувся конкурс  серед курсантів та учнів училища на кращу ланку газодимозахисної служби. 


У конкурсі взяли участь шість команд до складу яких увійшли  30 майбутніх рятувальників першого курсу серед яких збірна жіноча команда. Основною метою конкурсу було підвищення професійної майстерності, формування відповідального ставлення до дотримання вимог Настанови з організації газодимозахисної служби при роботі в непридатному для дихання середовищі.

Загалом конкурс складався з 4 етапів: одягання захисного одягу та спорядження; подолання тунелю, що передбачало використання механізованого інструменту, проведення розвідки у непридатному для дихання середовищі та  рятування «постраждалого» з винесенням його на свіже повітря.

Організація та керівництво конкурсом здійснювалося викладацьким складом циклу пожежної техніки та аварійно-рятувального обладнання. Переможці конкурсу які зайняли в загальнокомандному заліку перші три місця нагороджені грамотами училища. 

Дата новини: 14.11.2019;     Всього переглядів: 776