Gerb home1
МЕНЮ

НОВИНИ    УЧИЛИЩА    ДЕТАЛЬНО:


КРАЩИЙ ПОЖЕЖНИЙ-РЯТУВАЛЬНИК

07 листопада персоналом циклу виробничого навчання організовано та проведено конкурс «Кращий пожежний-рятувальник» серед курсантів та учнів першого курсу. Конкурс проводиться щорічно з метою закріплення навчального матеріалу, удосконалення навичок роботи з пожежно-технічним оснащенням серед курсантів та учнів першого курсу, виховання у них впевненості в своїх діях, активності та рішучості.


Для перемоги в конкурсі необхідно було вирішити тестові завдання з домедичної підготовки, а також виконати вправи зі спеціальної фізичної підготовки на правильність та за час (надягання спеціального одягу та спорядження, закріплення рятувальної мотузки за конструкцію, в’язання подвійної рятувальної петлі (без надягання її на потерпілого), змотування рятувальної мотузки (30 метрів) в клубок, розмотування двох напірних рукавів ø 51мм, підйом по встановленій висувній драбині у вікно 3-го поверху навчальної башти зі стволом «Б».

У напруженій боротьбі місця розподілились наступним чином:

-          в особистому заліку кращими стали: ІІІ місце – курсант Голубєв Артем, ІІ місце – курсант Салай Данило, І місце – учень Кобилюк Дмитро.

-          у загальнокомандному заліку: ІІІ місце – команда навчальної групи 7ПБ-19У, ІІ місце - команда навчальної групи 3РХ-19КУ,  І місце - команда навчальної групи 1ПБ-19К.

Дата новини: 08.11.2019;     Всього переглядів: 629