Gerb home1
МЕНЮ

НОВИНИ    УЧИЛИЩА    ДЕТАЛЬНО:


УМОВНУ ПОЖЕЖУ ЛІКВІДОВАНО

Особовим складом караулу Навчальної пожежно-рятувальної частини Вищого професійного училища ЛДУ БЖД (м. Вінниця) взято участь в штабних навчаннях підрозділів ГУ ДСНС України у Вінницькій області.


Особовим складом Навчальної пожежно-рятувальної частини Вищого професійного училища ЛДУ БЖД (м. Вінниця) взято участь в командно-штабних навчаннях, в яких були задіяні державні пожежно-рятувальні частини м.Вінниці. За легендою навчань на території ПП “НАФТОТЕРМІНАЛ” за адресою: м.Вінниця, вул.Залізнична,13 виникла пожежа резервуару для зберігання паливно-мастильних матеріалів об’ємом 5000 літрів. Караулом навчальної пожежно-рятувальної частини на автомобілі

АЦ-4-60(5309)-505М було встановлено на пожежне водоймище та подано один лафетний ствол на охолодження резервуару РВС 5000 з дизельним паливом.

Черговий караул НПРЧ у складі начальника НПРЧ підполковника служби Ц.З. Муругова А.Є., заступника начальника НПРЧ лейтенанта служби Ц.З. Оніщука І.М., начальника караулу-майстра виробничого навчання старшого лейтенанта служби Ц.З. Марценюка В.В. та курсантів 3-го курсу : Саченка Д.О., Войтишена Д.П., Куцула В.В., Савки П.П. з поставленими на навчаннях завданнях впоралися.

Умовну пожежу було локалізовано та ліквідовано.

Дата новини: 25.10.2019;     Всього переглядів: 609