МЕНЮ

НОВИНИ    УЧИЛИЩА    ДЕТАЛЬНО:


МИ ПРИЗЕРИ МІЖНАРОДНИХ ЗМАГАНЬ «НАЙСИЛЬНІШИЙ ПОЖЕЖНИЙ- РЯТУВАЛЬНИК»

21 команда з України, Білорусії, Польщі та Литви взяли участь у  Міжнародних змаганнях «Найсильніший пожежний-рятувальник», які проходили протягом 21-го та 22-го вересня в Києві


Всього в змаганнях взяло участь 143 учасники. Найсильніших  визначали у 4-х категоріях: індивідуальні забіги, командні естафети, тандеми та тандеми mix (чоловік, жінка).

 За результатами забігів у номінації «тандем mix» курсантка училища Тетяна Мордач та Богдан Кирилюк, випускник нашого училища, представник ГУ ДСНС України у Вінницькій області  здобули 2-ге місце, поступившись команді  Мінського управління МНС республіки Білорусь.

Також у номінації «тандем» серед жінок курсантка Тетяна Мордач та Анастасія Коваль, яка зараз проходить службу у ГУ ДСНС України у Вінницькій області, стали призерами Міжнародних змагань «Найсильніший пожежний-рятувальник» України посівши третє місце. Анастасія також навчалась в училищі. Загалом в змаганнях брали участь шість випускників Вищого професійного училища ЛДУ БЖД, серед яких Олександр Тимошенко (збірна команда ГУ ДСНС України у Київській області), Богдан Кирилюк, Андрій Лещенко, Анастасія Коваль (збірна команда ГУ ДСНС України у Вінницькій області),  Павло Бойко (збірна команда ГУ ДСНС України в Миколаївській області), Володимир Тельмах (збірна команда ЛДУ БЖД).  

 Щиро вітаємо призерів змагань! Ви - наша гордість! Успіхів ВАМ!Дата новини: 23.09.2019;     Всього переглядів: 387