МЕНЮ

НОВИНИ    УЧИЛИЩА    ДЕТАЛЬНО:


17 ВЕРЕСНЯ - ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО РЯТІВНИКІВ

Відповідно до Указу Президента 17 вересня в Україні відзначається професійне свято – День рятівника


У 2008 році на  підтримку  ініціативи  громадськості, враховуючи значний внесок працівників  аварійно-рятувальних служб,  пожежної охорони,  інших спеціальних  формувань, а  також громадян у справу ліквідації наслідків надзвичайних  ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і   здоров'я людей був підписаний Указ Президента про установлення в Україні професійного свята рятівників.

Протягом сорока семи років в нашому училищі підготовлено близько п’ятдесяти тисяч рятівників і сьогодні ми віддаємо шану ветеранам та всім тим хто своєю важкою працею примножує славу Альма – матір в пожежно – рятувальних підрозділах України, хто щоденно передає свої знання та практичний досвід курсантам та студентам.

В День рятівника кращі працівники училища, курсанти та студенти буди заохочені керівництвом освітнього закладу. З вітальним словом до колективу звернувся начальник училища полковник служби цивільного захисту Микола Говорущак, який зазначив що немає більш почесної місії, ніж рятувати людське життя, тому хочеться привітати всіх, хто причетний до цього свята. Побажав присутнім  міцного здоров’я, щастя, благополуччя,  здійснення мрій та бажань, щоб мир та злагода панували у родинах.

Також з нагоди відзначення професійного свята в рамках урочистих заходів, що відбувалися у концертній залі Вінницького будинку офіцерів за професійну майстерність, самовіддане та високопрофесійне виконання службових обов’язків працівники навчального закладу були відзначені нагородами. Подарунком для присутніх став святковий концерт.

Щиро вітаємо усіх із професійним святом – Днем рятівника!

Дата новини: 17.09.2019;     Всього переглядів: 365