Gerb home1
МЕНЮ

НОВИНИ    УЧИЛИЩА    ДЕТАЛЬНО:


РОЗПОЧАВСЯ ЗАКЛЮЧНИЙ ЕТАП КОНКУРСУ «КРАЩИЙ НАЧАЛЬНИК КАРАУЛУ»

З 9 по 11 вересня Вище професійне училище Львівського державного університету безпеки життєдіяльності (м. Вінниця) приймає  кращих начальників караулів в рамках заключного етапу конкурсу «Кращий начальник караулу», що проходить під егідою Державної служби України з надзвичайних ситуацій.


Вп’яте начальники караулів підрозділів територіальних органів ДСНС України зустрічаються у Вищому професійному училищі, щоб визначити кращого в професійній майстерності.

Урочисто відкрили конкурс начальник відділу організації служби та підготовки підрозділів Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Департаменту реагування на надзвичайні ситуації апарату ДСНС України полковник служби цивільного захисту Віталій Гринько та начальник училища полковник служби цивільного захисту Микола Говорущак.

   За перемогу змагатимуться 67 учасників, які перемогли у відбірковому етапі конкурсу, що проводився на регіональному рівні.

   Попереду на учасників чекають випробування, що включають теоретичні завдання та практичне виконання вправ. Переможе той, чиї мужність, сила, витривалість та знання є найбільшими.

Дата новини: 09.09.2019;     Всього переглядів: 593