Gerb home1
МЕНЮ

НОВИНИ    УЧИЛИЩА    ДЕТАЛЬНО:


ВОНИ ПРИСВЯТЯТЬ ЖИТТЯ ПОРЯТУНКУ ЛЮДЕЙ

Напередодні Дня знань в училищі пройшли заходи, приурочені прийняттю Присяги на вірність українському народу курсантами першого курсу училища та складанню Клятви студентами і ліцеїстами.


В житті важливо знайти своє покликання. Одним із найсерйозніших кроків на цьому шляху є вибір професії. Юнаки та дівчата, що зібрались сьогодні на Європейській площі міста Вінниці рішуче зробили цей крок. За плечима залишились безтурботні роки дитинства, попереду довгий та серйозний шлях до здобуття омріяної професії рятувальника. Ряди перемінного особового складу навчального закладу цьогоріч поповнили 96 курсантів та 98 студентів.

Розділили радість свята та привітати курсантів, студентів та ліцеїстів завітали почесні гості, серед яких поректор ЛДУБЖД з науково – дослідницької роботи, полковник служби цивільного захисту Кузик А.Д., директор Департаменту цивільного захисту Вінницької ОДА Вовченко С.Д, перший заступник начальника Головного управління ДСНС України у Вінницькій області, полковник служби цивільного захисту Андрущенко О.О., заступник начальника управління ДСНС України у Івано-Франківській області з реагування на надзвичайні ситуації, полковник служби цивільного захисту Федунків В.С., начальник Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області Чухрій Ю.В., начальник Вінницького вищого професійного училища Департаменту поліції охорони, полковник поліції Залізняк О.С., батьки та рідні першокурсників.

Начальник училища полковник служби цивільного захисту Микола Говорущак привітав першокурсників та  побажав бути цілеспрямованими і відважними упевнено крокуючи до мети, висловив сподівання, що саме вони примножать славу ДСНС України, стануть взірцевим прикладом для наслідування, гордо нестимуть звання рятувальника.

Не стримували емоцій переповнені гордістю батьки, що доклали зусиль для належного виховання молодого покоління, адже сьогодні вони відпускають своїх дітей у доросле самостійне життя, що буде присвячене служінню Батьківщині та порятунку людських життів.

Щиро сподіваємось, що завзяття та прагнення до нових звершень, яким зараз переповнені серця першокурсників вони пронесуть крізь роки навчання в нашому закладі та подальшої служби

Дата новини: 31.08.2019;     Всього переглядів: 490