Н О В И Н И    У Ч И Л И Щ А    Д Е Т А Л Ь Н О:


Перший випуск слухачів заочної форми навчання

Вперше за роки існування нашого навчального закладу його стіни покинули 35 випускників заочної форми навчання

6 лютого 2012 року відбулись урочистості та святковий концерт з нагоди відзначення історичної події для Вінницького вищого професійного училища цивільного захисту. Вперше за роки існування навчального закладу його стіни покинули 35 випускників заочної форми навчання, з них 3 представниці прекрасної половини людства. Після нелегких двох років навчання всі вони здобули кваліфікацію молодшого спеціаліста зі спеціальності «Організація та техніка протипожежного захисту». Майже третина з числа випускників завершили навчання на «добре» та «відмінно». У святковій атмосфері з особливою тривогою та радістю випускники отримали дипломи з рук начальника училища полковника служби цивільного захисту Говорущака Миколи Григоровича. Кращі слухачі були нагороджені відзнакою та грамотами училища.

Начальник у своєму вітальному слові звернувся до випускників: «Сподіваюсь, що вже завтра ви поповните ряди працівників служби цивільного захисту в шести регіонах країни, а саме: в Дніпропетровській, Донецькій, Кіровоградській, Чернігівській, Вінницькій областях та АР Криму. Закликаю Вас наполегливо і віддано служити на благо українського народу, з честю та гордістю нести звання випускника Вінницького вищого професійного училища цивільного захисту!»  

Цей випуск по-особливому увійде в книгу історичних нарисів життя навчального закладу. Адже за 39-ти річну історію училища вперше здійснено випуск молодших спеціалістів заочної форми навчання. В різні часи тут підготовлено більше ніж 42 тисячі осіб за різними видами підготовки. Навчання проходили: начальники караулів, інспектори державного пожежного нагляду, керівний склад професійної пожежної охорони, командири відділень оперативно-рятувальної служби, пожежні, рятувальники, радіотелефоністи, диспетчери,  майстри ГДЗС, водії пожежних автодрабин, пожежно-насосних станцій, автоколінчатих підіймачів, автомобілів пінного та порошкового гасіння, фахівців з проведення аварійно-рятувальних робіт на висотах, пошуково-рятувальних робіт на водах, фахівців напрямку медичного забезпечення. Були часи, коли щороку училище випускало біля 2000 осіб рядового і начальницького складу та працівників органів та підрозділів МНС України.

Довгий і нелегкий шлях пройшов педагогічний колектив училища, аби завоювати чільне місце серед закладів вищої профтехосвіти країни.

Сьогодні училище – це сучасний навчальний заклад з новітньою навчально-матеріальною базою, потужним педагогічним потенціалом, який виховує фахівців для підрозділів МНС України.

Наші випускники своєю сумлінною службою та наполегливою працею гідно примножують славні традиції Вінницького вищого професійного училища цивільного захисту.  

То ж викладацький колектив пишається своєю славною історією та традиціями. Ми запрошуємо абітурієнтів з різних регіонів України стати  нашими курсантами, слухачами та студентами для здобуття однієї з найгуманніших професій світу «Вогнеборець-рятівник»!

  

Дата новини: 07.02.2012;     Всього переглядів: 838

Бібл училища тест ДКР тести ОСЦЗ тести ПТ та АРО ДСНС МОН ЛДУ БЖД ліцей НУЦЗУ ЄДУ інфо антикор. НАЗК
YouTube Twitter Facebook Instagram