Н О В И Н И    У Ч И Л И Щ А    Д Е Т А Л Ь Н О:


Випуск молодших спеціалістів у Вінницькому вищому професійному училищі цивільного захисту

Урочистості  з нагоди четвертого випуску курсантів та студентів.

7 березня у Вінницькому вищому професійному училищі цивільного захисту відбулися урочистості  з нагоди четвертого випуску курсантів та студентів. Цього дня 43-тисячна когорта випускників навчального закладу  поповнилася 115 «вогнеборцями», які два з половиною роки здобували освітній рівень молодшого спеціаліста за спеціальністю «Організація та техніка протипожежного захисту».

На свято завітали поважні гості: завідувач сектору освіти та науки Департаменту кадрів та роботи з особовим складом МНС України полковник служби цивільного захисту, кандидат технічних наук, доцент Ренкас А.Г., заступник голови Вінницької облдержадміністрації Барецький В.І.,проректор Львівського державного університету безпеки життєдіяльності полковник служби цивільного захисту Павлюк Ю.Е., начальник Територіального управління МНС України в Вінницькій області полковник служби цивільного захисту Шевчук Р.Б, начальник Головного управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Вінницької облдержадміністрації Вовченко С. Д., батьки та ін.

Начальник училища полковник служби цивільного захисту Говорущак М.Г. у своїй промові зазначив: «Ми виконали свій обов’язок перед державою – підготували надійну молоду зміну для органів та підрозділів служби цивільного захисту України. У стінах нашого училища курсанти та студенти отримали усі необхідні теоретичні знання та практичну підготовку, яка стане фундаментом подальшої професійної діяльності…. Сьогодні з дипломами ви отримуєте частинку наших сердець. Закликаю аби у своїй роботі ви завжди керуватися словами Присяги і завжди на перше місце ставили інтереси держави та суспільства, пам’ятали Альма-матер». Багато теплих слів та побажань прозвучало на адресу випускників, не обійшлося цього дня і без нагород. Від імені Міністра надзвичайних ситуацій України В.І.Балоги завідувач сектору освіти та науки МНС України Ренкас А.Г. вручив почесні нагороди та привітав випускників зі святом: «Сьогодні ви по праву можете називати себе рятівниками. З кожним викликом природних катаклізмів, з виникненням надзвичайних ситуацій держава, в першу чергу, саме на рятівників покладає великі надії…Вже завтра на вас чекають за місцем розподілу в гарнізонах, то ж будьте гідними звання випускника Вінницького вищого професійного училища цивільного захисту…».

Наші випускники у повному складі були запрошені на навчання до Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.

Так як цьогоріч урочисте дійство випуску сталося напередодні Міжнародного жіночого дня, високоповажні гості зі сцени актової зали училища привітали жіноцтво з наступаючим святом. Усі присутні на заході мали можливість отримати задоволення від концертної програми, яку підготували випускники нашого навчального закладу.

Дата новини: 12.03.2012;     Всього переглядів: 1075

Бібл училища тест ДКР тести ОСЦЗ тести ПТ та АРО ДСНС МОН ЛДУ БЖД ліцей НУЦЗУ ЄДУ інфо антикор. НАЗК
YouTube Twitter Facebook Instagram