МЕНЮ

НОВИНИ    УЧИЛИЩА    ДЕТАЛЬНО:


НАБУТІ ЗНАННЯ - В ДІЮ

Завершили навчання за професією «Ремонтувальник респіраторів та протигазів» 25 слухачів  училища


У п’яницю, 26 січня начальником циклу-майстром виробничого навчання підполковником служби цивільного захисту Гнусарьковим Р.В. та викладачем-майстром виробничого навчання майором служби цивільного захисту Ткаченком Р.С проведено відкрите заняття з виробничого навчання зі слухачами, що здобували професію «Ремонтувальник респіраторів та протигазів»   на тему: «Проведення технічного обслуговування захисних дихальних апаратів фірми Dragerсерії PSS».

Під час заняття педагоги продемонстрували колегам метод перевернутого навчання при роботі в групах і методику використання сучасних технічних засобів навчання.

            На занятті слухачі мали можливість практично відпрацювати порядок проведення технічного обслуговування, ремонту та перевірки захисних дихальних апаратів  фірми Drager серії PSS з використанням сучасного обладнання та перевірочних приладів, які були надані компанією «GIZ» як гуманітарна допомога і сьогодні успішно використовуються в навчальному процесі. 

Вже завтра для слухачів завершуються навчання і вони зможуть застосовувати набуті практичні навички та знання у пожежно – рятувальних підрозділах на теренах всієї країни

Дата новини: 26.01.2018;     Всього переглядів: 500