Н О В И Н И    У Ч И Л И Щ А    Д Е Т А Л Ь Н О:


ЗУСТРІЧ ІЗ «КІБОРГАМИ»

31 жовтня російський письменник і журналіст Сергій Лойко презентував у Вінниці свій роман "Аеропорт". Під час презентації книги відбулась зустріч із безпосередніми учасниками цих подій - «кіборгами». Присутніми на цій зустрічі були курсанти нашого училища

Не дивлячись на те, що в основу книги покладено власне життя, письменник наполягає на художній, а не документальній природі свого роману. Дев’яносто процентів описаних у творі подій — реальні факти. Своїх Героїв він списував з реальних людей, але дав їм вигадані імена, щоб ніхто не ображався.

Під час презентації книги Сергій Лойко виконував під гітару пісні про війну, читав уривки з роману, а під кінець викликав на сцену прототипів персонажів своєї книги — справжніх "кіборгів", про героїчні будні яких можна прочитати на сторінках роману. Зал стоячи та оплесками вітав своїх героїв, тих, хто вистояв у пеклі боїв.

Ця зустріч не залишила ні крихти байдужості у душах та запам’ятається курсантам на багато років.  Події, які відбувались на сході України, стали частинкою болю та гордості кожного з присутніх. Болі - за тих, хто ніколи не повернеться, гордості - за тих, хто вистояв і повернувся. Слава Героям!

Дата новини: 31.10.2015;     Всього переглядів: 291

Бібл училища тест ДКР тести ОСЦЗ тести ПТ та АРО ДСНС МОН ЛДУ БЖД ліцей НУЦЗУ ЄДУ інфо антикор. НАЗК
YouTube Twitter Facebook Instagram