Н О В И Н И    У Ч И Л И Щ А    Д Е Т А Л Ь Н О:


Візит шведської делегації до Вінницького вищого професійного училища цивільного захисту

Гості  з  Шведського цивільного агентства з надзвичайних ситуацій (ШЦАНС)  у Вінницькому вищому професійному училищі цивільного захисту.

7 грудня в рамках проекту співробітництва та згідно спільно погодженого плану дій керівництва МНС України та  Шведського цивільного агентства з надзвичайних ситуацій (ШЦАНС), Вінницьке вище професійне училище цивільного захисту відвідала шведська делегація на чолі з керівником проекту Пером Хультманом та представниками центрального апарату МНС України.

Метою візиту було ознайомлення гостей з системою підготовки кадрів в системі МНС України на базі Вінницького вищого професійного училища цивільного захисту. Начальник училища полковник служби цивільного захисту Говорущак М.Г. познайомив шведських колег зі структурою, обсягом і змістом підготовки працівників робітничих професій та навчально-матеріальною базою училища.

Шведи проявили неабиякий  інтерес до проблем розвитку вищої та професійно-технічної освіти в нашій системі.  Під час зустрічі відбулось обговорення подальших перспектив співпраці та  можливостей навчання представників системи МНС України  у Швеції.

На останок, гості в супроводі керівництва училища побували в живописному куточку Вінниці - Національному музеї-садибі М.І. Пирогова, відвідали будинок, в якому проживав відомий вчений та церкву-некрополь, де з 1882 року покоїться набальзамоване тіло М.І. Пирогова.

  

  

     

Дата новини: 08.12.2010;     Всього переглядів: 1432

Бібл училища тест ДКР тести ОСЦЗ тести ПТ та АРО ДСНС МОН ЛДУ БЖД ліцей НУЦЗУ ЄДУ інфо антикор. НАЗК
YouTube Twitter Facebook Instagram