МЕНЮ
булінг

Куди можна звертатись у разі булінгу:
Поліція

Можна звернутися до поліції за номером 102 (цілодобово).


Освітній омбудсмен

Якщо ви здобувач освіти, батьки здобувача освіти, вчитель чи викладач або інший учасник освітнього процесу і ваші права порушили, зокрема ви постраждали від булінгу, Служба освітнього омбудсмена допоможе їх захистити та надасть необхідну юридичну та психологічну підтримку.

Подати звернення щодо порушених прав можна на: вебсайті https://eo.gov.ua/. Facebook сторінка освітнього омбудсмена.


Правова допомога

Якщо потрібна правова допомога чи порада, звертайтеся до найближчого місцевого центру чи бюро правової допомоги, дізнавшись контакти на сайті legalaid.gov.ua.

Єдиний контакт-центр. Можна зателефонувати та проконсультуватися у фахових юристів, як поводитися, щоб бути в безпеці: 0 800 213 103. Номер працює цілодобово — безкоштовно в межах України.


Уповноважений Верховної Ради України з прав людини

Не отримали потрібного захисту? На захисті ваших прав - Уповноважений Верховної Ради України з прав людини.

телефони: 8 800 501 720, (044) 253 7589.


УГСПЛ

Docudays UA спільно з Українською Гельсінською спілкою з прав людини (УГСПЛ) пропонують кваліфіковану юридичну допомогу тим, хто опинились у ситуації кібербулінгу.

Якщо ви страждаєте від постійних образ в Інтернеті; ваш акаунт зламали та поширили особисті дані; чи ви наразилися на інші небезпеки в мережі: звертайтеся по правову допомогу.

Телефони київської приймальні УГСПЛ: (044) 383 9519, 094 928 6519. Працює в будні з 10:00 до 18:00.

Мешканці інших регіонів України за цими самими номерами можуть дізнатися адреси найближчих до них приймалень УГСПЛ, куди можна звернутися по допомогу.